Madingiausi 2015 rankinių modeliai
18 Bal
19

Madingiausi 2015 rankinių modeliai

Tarp visų aksesuarų, kuriuos įprastai atnaujiname kiekvieną sezoną, pirmą vietą tradiciškai užima rankinės. Tai nepakeičiamas aksesuaras mūsų drabužinėje. Pritarkite, rankinė puikiai atspindi mūsų vyraujančią nuotaiką!  

Šiame sezone vyrauja ryškūs raštai ir nestandartinės formos. 
 
Padaryk ratą! 
  • Miniatiūrinė, apvalios formos ant grandinėlės ar ilgo odinio dirželio rankinė – vienas iš madingiausių pavasario trendų. Netalpi, tačiau dizainas taps ryškiu akcentu ir kasdieniame, ir vakariniame įvaizdyje, kuris suteiks rankinei tik dar daugiau privalumų ir paslėps nedidelį trūkumą. 
  • Apvalią mini - rankinę galima imti su savimi pasivaikščiojimui per išeigines, neapkraunant savęs nereikalingais daiktais arba pakeisti ja delninukę, vykstant į teatrą arba vakarėlį. Ypatingai populiarūs yra vienspalviai, matinės odos, neutralių atspalvių modeliai, kurie derės su daugeliu kitų spalvų. 
     
 

Rankų darbo
  • Vietoje klasikinio varianto - rankinės ant peties arba per petį, 2015 m. madoje atsiranda rankinė “į rankas”. Ne, tai nėra įprasta elegantiška rankinė su trumpa rankena, o maxi delninukė, kaip įprastai, sulenkiama pusiau, su nedideliu įlinkimu rankai.

  • Nauja moteriška rankinė šiame sezone papuošė daugelio dizainerių kolekcijas, įtraukiant daugelį variantų dieniniam ir vakariniam įvaizdžiui, su skirtingų raštų bei atspavių įvairove. 

Rankinė – krepšys
  • Rankinė – krepšys jau keletą pavasario-vasaros sezonų iš eilės neišeina iš mados. Tačiau  dabartinis variantas yra išradingesnis nei buvę prieš tai. Modeliai iš perforuotos odos su originaliais raštais, papildytais metaliniais užtrauktukais ir dideliais skląsčiais - štai kas madinga šiame sezone. Neutralių atspalvių rankinė-krepšys puikiai tiks kasdieniam įvaizdžiui biure  – ji puikiai dera su pavasariniu paltu ir kostiumu. Ryškią rankinę-krepšį arba jos miniatiūrinį variantą galima imti su savimi, vykstant vakarieniauti. Ji puikiai tiks prie kokteilinės suknelės ir išryškins Jūsų vakarinį įvaizdį.


Gėlių raštai 
 
 
  • Gėlėti raštai vyrauja beveik kiekvienoje pavasario drabužių ir papuošalų kolekcijoje. Štai jie ir ant 2015 madingų pavasario rankinių. Sodo gėlių ir pastelinių gėlių raštai puošia ir dideles, ir miniatiūrines rankines, ir delninukes, ir krepšius – trumpai tariant, užpildo pavasarine nuotaika visus aksesuarus. 


Parengė: Diana F. 


Comments (95)

Nijolė

lapkričio 5, 2015 at 00:08

Visos rankinės fainos, o ypač ryškų atspalvių.

Irma

lapkričio 4, 2015 at 01:02

Labai gražios bei stilingos

Modestas ir Aira

rugsėjo 20, 2015 at 15:43

Kai nerealiai grazios :))))

Rūta

rugsėjo 17, 2015 at 22:01

Tikrai spalvingos ir ydomios !

Jasanta

rugsėjo 5, 2015 at 21:43

Labai grazios ir stilingos rankines.

Gintarė

rugsėjo 4, 2015 at 14:20

Gražios rankinės kiekvienai progai :)

Greta

rugsėjo 4, 2015 at 14:09

Puikios, stilingos ir žavios. Kiek netikėta buvo pamatyti apvalias rankines. Būčiau nežinojusi, kad jos madingos. Šaunus straipsnis.

Monika

rugsėjo 3, 2015 at 16:44

Stebina rankinės įvairumu ir spalvingumu! Puiku! :)

silverija

rugsėjo 3, 2015 at 15:03

viskiam skoniui... galima susikurti stiliuka, paganius akis po nuotraukas

Laura

rugsėjo 3, 2015 at 09:57

Sunku būtų išsirinkti iš tokios gausybės nuostabaus grožio rankinių :)

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!

Add Comment

Name:*
Email:*
Message:*
  Add Comment