Už prekes atsiskaityti galima šiais būdais:


  • PaySera mokėjimo sistema (mokėjimai.lt)
 
  Paysera paslauga suteikia galimybę atsiskaityti per bet kurią el. bankininkystės sistemą. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą būsite nukreiptas į Paysera puslapį, pasirinksite savo banką ir mokėjimo informacija automatiškai bus užpildyta. Jums reikės tik patvirtinti.
  Atsiskaičius būsite grąžinti į www.atrodykstilingai.lt internetinę parduotuvę. Mokėjimas užfiksuojamas automatiškai ir nedelsiant.


  • Bankiniu pavedimu arba el. bankininkyste
 
   Pasirinkus šį mokėjimo būdą po užsakymo patvirtinimo į nurodytą el. paštą iškart gausite mokėjimo rekvizitus, pagal kuriuos reikės atlikti vietinį pavedimą savarankiškai prisijungus prie savo internetinės bankininkystės.

     Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas:   Irina Sinicienė
Bankas:    SEB
Sąskaitos numeris:  LT907044000928611297
Mokėjimo paskirtis: Užsakymo numeris (el. paštu gauta skaičių kombinacija) 
 
 
  Nepamirškite į laukelį „Mokėjimo paskirtis” įrašyti Jums suteikto užsakymo numerio! Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad tarp skirtingų bankų mokėjimai dažniausiai atliekami ilgiau. Jei atliksite pavedimą ne iš SEB banko, o bet kurio kito banko, mokėjimas gali būti atliktas tą pačią arba kitą darbo dieną. 


  • Grynaisiais, atsiimant prekes Vilniuje

   Jums pageidaujant, atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais (tik Vilnius). Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimant prekes*

* Atsiimti galėsite iš anksto susitarus dėl datos ir laiko. Daugiau informacijos el. paštu info@atrodykstilingai.lt

 

 
    Kilus klausimams ar nesklandumams, prašome kreiptis: info@atrodykstilingai.lt