Dažniausiai užduodami klausimai

 
Ar galiu už prekes atsiskaityti grynaisiai pristatymo metu?
Taip, galima.
        Prekes galima apžiūrėti / pasimatuoti ir įsigyti Vilniuje. Dėl prekių atsiėmimo Vilniuje, susisiekite el. paštu info@atrodykstilingai.lt arba tel: 8 67050188.
 
Gyvenu užsienyje, ar galiu įsigyti prekių jūsų parduotuvėje ?
Deja, ne. Kitu atveju, Jums skaičiuojamos didelės prekės pristatymo išlaidos.
 
Per kiek laiko gausiu prekes?
       Jeigu Jūsų užsakymo apmokėjimą mes gausime darbo dienomis iki 13 val., siuntą suformuosime ir išsiųsime dar tą pačią dieną. Prekes gausite kitą darbo dieną (pirmadienį - penktadienį).
       Jeigu Jūsų užsakymo apmokėjimą mes gausime darbo dienomis po 13 val., siuntą suformuosime ir išsiųsime kitą darbo dieną. Prekes gausite jau kitą darbo dieną po išsiuntimo (pirmadienį - penktadienį).
       Pažymima, jog siunta keliauja priklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo būdo, imtinai 1-3 darbo dienas.

      Kiek kainuos pristatymas?
      Per savitarnos terminalą - pristatymas trunka 1-2 darbo dienas, pristatymo kaina 1.45 € (5.00 Lt).
      Pristatymas paštu trunka 2-3 dienas, pristatymo kaina, priklausomai nuo svorio, 1,16 € (4,00 Lt) – 1,74 € (6,00 Lt). Pristatymo laikas Lietuvoje: didžiuosius miestus siuntiniai pasiekia per 2 - 3 darbo dienas, miestelius per 2 - 5 darbo dienas.
       Jei užsakymo suma siekia 44 € (150 Lt) arba yra didesnė - pristatymas Lietuvoje nemokamas. Plačiau apie pristatymą skaitykite skiltyje "Pristatymas" (spausti čia).
       Atsiimant prekes Vilniuje, nieko nekainuoja. 
 
Kokiu būdu man bus pristatytos įsigytos prekės?
    Jei pasirinksite pristatymo būdą LP Express paštomatą, tuomet Jūsų užsakymas bus nusiųstas į pasirinktą paštomatą ir jį atsiimti turėsite iš ten. Apie į paštomatą atkeliavusį siuntinį Jus informuos el. paštu ir telefonų (trumpąja žinute). 
        Kaip atsiimti siuntą iš paštomato? (spausti čia).

      DPD kurjeris

    - Paslaugos kaina 4,62 Eur

     Kurjeris prekes pristatys tiesiai Jums į namus. Prieš pristatnt prekes, Jūs būsite informuoti sms žinute 
     ar skambučiu. 

 
     Užsakymas bus išsiųstas Lietuvos registruotu paštu. Siuntinį į namus Jums atneš Lietuvos pašto darbuotojas – paštininkas. Jei tuo metu nieko nebus namuose, pašto dėžutėje bus paliktas informacinis lapelis apie atkeliavusį siuntinį, o atsiimti jį galėsite iš artimiausio pašto skyriaus. Siuntinio kelią galite sekti (spausti čia).
 
Kaip sužinosiu, kurią tiksliai dieną laukti siuntinio?
        Pasirinksite pristatymo būdą Kurjeris, prekes gausite jau kitą dieną, prieš Jums įteikiant prekes, kurjeris su Jumis susisieks. 
        Kai užsakytos prekės yra supakuotos ir išsiunčiamos Jums, el. paštu, kuriuo registravotės svetainėje www.atrodykstilingai.lt, yra atsiunčiama informacija apie siuntinį: kodas ir nurodymai, kur stebėti jo  kelią (www.post.lt). Stebėdami siuntinio kelią matysite, kada Lietuvos pašto darbuotojas neša jį Jums.
 
      DĖMESIO: registruodamiesi www.atrodykstilingai.lt nurodykite tikslų  ir naudojamą elektroninį paštą, nes el. paštu gausite visą informaciją apie pasikeitusias savo užsakymo būsenas. Prašome registruojantis  nenaudoti „one.lt“ sistemos el. pašto adreso, nes galite negauti el. laiškų apie savo užsakymą.
 
Kaip galiu gauti nuolaidos kuponą?
       Nuolaidos kuponus gauna lojalūs mūsų klientai.
       Nuolaidos dydis priklauso nuo prieš tai padarytų užsakymų skaičiaus. Nuolaidos kodus taip pat galima gauti mūsų bei mūsų partnerių rengiamų akcijų ir konkursų metu.
 
Ar bus galimybė grąžinti prekes?
       Taip. Visas įsigytas prekes per 14 dienų nuo prekės gavimo galite grąžinti arba keisti į kitą dydį ar modelį. 
       Plačiau apie keitimo/grąžinimo procedūrą bei sąlygas skaitykite skiltyje "Prekių grąžinimas" (spausti čia).   


 
Jei D.U.K. sąraše nėra Jus dominančio klausimo, galite jį užduoti mums:
 
El. paštas:    info@atrodykstilingai.lt 
Tel.:             8 67050188